Dron Millenium

Lubisz Gwiezdne Wojny i latanie dronami? Świetnie się składa, wkrótce połączysz obie pasje!

Wszystko za sprawą nowej serii dronów inspirowanych sagą George’a Lucasa. Kolesie z Propel RC postanowili stworzyć pojazdy, które nie tylko będą świetnie latać, ale także genialnie wyglądać. W skład tej serii wejdą cztery drony wzorowane na klasycznych pojazdach z Gwiezdnych Wojen: 74-Z Speeder Bike, Tie Advanced X1, T-65 X-Wing Starfighter oraz Sokół Millenium, najbardziej ikoniczny pojazd z całej sagi.

Propel RC twierdzi, że modele rozpędzą się aż do 40 kilometrów na godzinę, a dzięki unikalnemu systemowi napędowemu, będą w stanie rozwinąć maksymalną prędkość już w 3 sekundy. Ach, jest jeszcze coś – pojazdy będą wyposażone w małe lasery, dzięki czemu będziesz mógł odtworzyć słynne bitwy z twojego ulubionego uniwersum.

Drony będą sprzedawane w ramach limitowanej, numerowanej serii, a ich ceny będą dość wysokie: za Sokoła Millenium zapłacimy 300 funtów, a za trzy pozostałe modele 250 funtów. Czas odkładać pieniądze, premiera jeszcze w tym roku, ale rezerwacje można składać już teraz pod tym linkiem.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz