Drewniany klocek do sterowania domem

To coś drewnianego ma przyciski? Myślałem, że to tandetne logo Windowsa…

Tak, dobrze widzisz, każdy z tych kwadracików ma cztery przyciski – bo cztery są lepsze niż jeden. Każdy z nich będzie sterował twoim domem.

Ale dlaczego to jest z drewna?

Wszystko co kochasz, jest zrobione z drewna. Stół. Pianino. Designerski stojak. Mahoniowa podłoga, za którą kiedyś zapłaciłeś fortunę. Turn Touch idealnie wpisze się w otaczający cię świat i pozwoli jednym kliknięciem ściemniać światła, odpalać muzykę czy aplikacje.

Ale z czym sparuję te guziki?

Ze wszystkim, o czym sobie zamarzysz… prawie. Współpracują ze smartfonami z iOS-em, komputerami Apple, aplikacjami Sonos, Philips Hue, Nest czy WeMo, a to dopiero początek, producent zapowiada, że będą wspierać znacznie więcej sprzętów oraz aplikacji. Między innymi dowolne oprogramowanie macOS, a to znaczy, że prędzej czy później użyjesz ich w Photoshopie.

Jednym kliknięciem zmienisz zdjęcie nie do poznania.

turn-touch-1

Cztery przyciski to dość mało!

Człowieku, tu chodzi o prostotę, a nie o to, by miniaturowy gadżet spełniał wszystkie twoje potrzeby!

No dobrze, nie płacz już, producent przygotował coś dla takich sknerowatych płaczków – jeden guzik może odpowiadać za kilka czynności. Stuknij w niego raz, a zapalisz światło, stuknij dwa razy, a przewiniesz piosenkę. Przytrzymaj dłużej a… kto wie, co się stanie?

Wydaje mi się, że sam zrobiłbym coś takiego z bambusa… i odrobiny magii.

Powodzenia, pochwal się, jak skończysz. A ci wszyscy, którzy nie opanowali sztuki rzeźbienia w drewnie i magii czarnoksięskiej, stworzono kampanię na Kickstarterze, która wkrótce dobiega końca i została już sfinansowana. Turn Touch może być twój już za 59 dolarów, a jeśli chcesz, by multiguzik pasował do twojej mahoniowej podłogi – dopłać 20 dolarów do wersji w tym egzotycznym kolorze.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz