Do kiosków trafił najnowszy numer Stuffa

Najnowszy numer magazynu Stuff trafił do kiosków. W tym numerze na warsztat wzięliśmy największych technologicznych wrogów.

Sony i Microsoft. Apple i Google. Canon i Nikon. Wojna fanbojów trwa od dawna i nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek dobiegnie końca. Postanowiliśmy rozdzielić walczące tłumy i sprawdzić, która strona ma rację. Kto robi najlepsze laptopy? Która konsola jest lepsza? Kto jest królem smartfonów?

To tylko jeden temat, który poruszamy na łamach najnowszego Stuffa, którego gwiazdą jest telefon LG G6, bezramkowiec z Androidem i ekranem HDR. Na prośbę naszych czytelników radzimy też, jak okiełznać pamięć w telefonie, a dla osób spragnionych nieco odpoczynku od technologii przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych planszówek ostatnich miesięcy.

Zastanawiamy się także, czy istnieje alternatywa dla elektronicznych papierosów i pochylamy się nad stanem technologii. Na koniec zaś, jak zwykle, mamy dla was wynalazek przyszłości – gry emocjonalne, które dostosują się do naszych reakcji na to, co widzimy na ekranie. Zapraszamy do lektury!

PODOBNE POSTY

Odpowiedz