Do ciepłej pizzy jeden klik

Hej, pamiętasz takie małe guziki, które wprowadził Amazon, by szybciej zamawiać najpotrzebniejsze rzeczy? Teraz zamówią dla ciebie pizzę.

Nie, nie przesłyszałeś się, wystarczy jeden klik w Amazon Dash, a za kilkadziesiąt minut na twoim stole wyląduje ciepła, pachnąca pizza. Brzmi jak magia? Może trochę, ale nie trzeba wzywać na pomoc gastromaga, by sprawić sobie taki magiczny guzik. Wystarczy tylko poszperać nieco w kodzie urządzenia, by zautomatyzować proces zamawiania ulubionego placka. A jeśli kodowanie to dla ciebie czarna magia, możesz po prostu wykorzystać skrypt z GitHuba napisany przez Teda Bensona, który złamał kod Amazon Dasha i podzielił się swoim pomysłem na YouTubie.

Jak zwykle w takich przypadkach bywa, jest tu pewien haczyk. Amazon Dash to produkt przeznaczony na rynek amerykański, a skrypt Teda współpracuje z amerykańskimi restauracjami Dominos Pizza, nie mamy pewności, czy udałoby się przeprogramować przycisk tak, by działał również w Polsce. No i jest jeszcze jeden problem: za pizzę trzeba niestety zapłacić…

PODOBNE POSTY

Odpowiedz