Designerskie pady Microsoftu

Na konferencji E3 Microsoft opowiadał nie tylko o nowych konsolach, zaprezentował także specyficzne laboratorium.

Xbox Design Lab, bo o takim laboratorium tu mowa, to strona, na której stworzysz własnego kontrolera dla Xboksa One – możesz wybrać kolorystykę obudowy, guzików, gałek analogowych czy triggerów, wszystko za pośrednictwem prostego, kilkuetapowego kreatora. Gotowe projekty możesz zapisać, by podzielić się z nimi znajomymi, albo od razu przejść do realizacji zlecenia.

Tak, możesz nie tylko stworzyć, ale i kupić te fikuśnie pomalowane kontrolery. Za spersonalizowanego pada zapłacisz 80 dolarów, a jeśli pokusisz się o dodatkową inskrypcję, dorzuć jeszcze dziesięć dolarów. To świetny krok ze strony Microsoftu i może okazać się marketingowym strzałem w dziesiątkę. Zamiast czekać, aż firma stworzy kontroler w twoim wymarzonym kolorze, możesz zaprojektować go od podstaw. Jak twierdzi Microsoft, za pomocą edytora można stworzyć aż 8 milionów najróżniejszych kontrolerów.

Zamiast wpatrywać się tępo w filmik, odpal kreator pod tym linkiem i złóż zamówienie na swój wymarzony kontroler. Ach, warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy – nie będzie to kontroler od Xboksa One, lecz ten z modelu One S, dlatego zaoferuje także moduł Bluetooth, dzięki któremu sparujesz go z wieloma urządzeniami na rynku, m.in. ze smartfonami czy tabletami.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz