Czy powstanie Pixel z Androidem Go?

Pojawiły się kolejne plotki o budżetowych smartfonach Google.

Niedawno sieć obiegła informacja o nowych, tańszych telefonach z serii Pixel, które miałyby trafić na indyjski rynek. Dziennikarze India Times sugerowali, że będziemy mieli do czynienia ze sprzętem ze średniej półki cenowej, przeznaczonym dla mniej wymagających użytkowników. Tym spekulacjom na przeciw wychodzą inne plotki upublicznione za pośrednictwem chińskiego serwisu Qooah. Autorzy tekstu sugerują, że nowe, tańsze Pixele będą pracowały pod kontrolą Andoida Go, a co za tym idzie – będą przedstawicielami budżetowego segmentu urządzeń mobilnych.

Google oczywiście w żaden sposób nie odniesie się do tych plotek do momentu premiery domniemanych urządzeń, jednak chińscy dziennikarze przekonani są, że Pixele z Androidem Go mogą zadebiutować na rynku jeszcze w 2018 roku. Podają nawet nazwę kodową tych urządzeń – Desire. Całkowitą zagadką pozostaje natomiast specyfikacja smartfonów, podejrzewa się jedynie, że Google zdecyduje się na zastosowanie plastikowej obudowy, aby maksymalnie zmniejszyć koszt wyprodukowania budżetowych Pixeli.

Mamy nadzieję, że wkrótce ten festiwal domysłów dobiegnie końca i firma zaprezentuje odświeżone, znacznie przystępniejsze portfolio smartfonów.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz