Czerwcowy Stuff trafił do kiosków

Najnowsze wydanie Stuffa właśnie trafiło do kiosków, czym zajęliśmy się w tym miesiącu.

Tematem przewodnim numeru są najciekawsze telefony, które pojawiły się na rynku w pierwszych miesiącach tego roku. Lista nie jest oczywiście pełna, gdyż z każdym tygodniem pojawiają się kolejne świetne sprzęty, ale udało nam się uchwycić najważniejszych graczy, którzy będą grali pierwsze skrzypce w wyścigu o miano telefonu roku.

A skoro o telefonach mowa, warto wspomnieć o teście TP-Linka Neffos X1, niepozornego telefonu, który łączy w sobie przystępną cenę oraz piękne wzornictwo klasy premium. Wspomnieliśmy także o jednym z ciekawszych urządzeń na rynku, HTC U11, smartfonie który chce zrewolucjonizować sposób kontrolowania smartfonów.

Sporo miejsca poświęciliśmy także gadżetom kuchennym, które ułatwiają gotowanie. Nie skupiliśmy się jednak na inteligentnych sprzętach, które dopiero za kilka lat zrewolucjonizują domowe gotowanie, przedstawiliśmy kilka wielofunkcyjnych kombajnów, które już dziś ułatwią ci pracę w kuchni. Wielofunkcyjny robot kuchenny, wolnowar, automat do hot-dogów, to one sprawią, że gotowanie będzie przyjemnością.

Nasz doktor gadżet po raz kolejny odpowiedział na pytania czytelników i zaprezentował kilka sposobów na przyspieszenie komputera, a jeden z naszych ekspertów pokazał nam, jak okiełznać mapy Google. A to tylko część tematów, które poruszyliśmy w czerwcowym wydaniu magazynu Stuff. Zapraszamy do lektury!

PODOBNE POSTY

Odpowiedz