Czas na Fetta

Nie przypadł ci do gustu nowy film z Hanem Solo? Poczekaj na ten z Boba Fettem.

Odkąd Disney przejął prawa do marki Star Wars, filmy z gwiezdnej sagi nie skupiają się już tylko i wyłącznie na opowieści o rodzie Skywalkerów. Wytwórnia postanowiła uruchomić nowy format, Gwiezdne wojny: Historie, w którym przybliża losy innych bohaterów uniwersum. Dwa lata temu do kin wszedł Łotr 1, opowiadający o akcji wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci, a w tym roku na ekranach szalej młody Han Solo. Jeśli wierzyć plotkom upublicznionym przez dziennikarzy The Hollywood Reporter, kolejny film z tej serii opowie o bohaterze stojącym po drugiej stronie konfliktu.

Boba Fett doczeka się swoje filmu. Mimo iż bohater odgrywał drugorzędną rolę filmach z sagi George’a Lucasa, szybko stał się ulubieńcem publiczności i jedną z najbardziej rozpoznawanych gwiezdnowojennych postaci. Niewielki udział w filmowych opowieściach nie przeszkodził mu zagościć na kartach wielu komiksów i książek. Po wielu latach życia w cieniu w końcu dostanie szansę, aby pojawić się na wielkim ekranie.

O samym filmie wiadomo na razie niewiele, ale jeśli przecieki, do których dotarli dziennikarze, okażą się prawdziwe, za scenariusz i reżyserię może odpowiadać James Mangold, który pracował m.in. nad Loganem oraz Wolverinem.

Mamy nadzieję, że plotki okażą się prawdziwe i wkrótce Boba Fett pokaże, na co go stać.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz