Cyfrowa pianino dla profesjonalistów

Elektroniczne instrumenty nigdy nie dadzą takiego komfortu jak klasyczna klawiatura w fortepianie. Chyba, ze zainwestujesz fortunę w Orcinus Orchestral Digital Grand Piano.

To nie byle jakie organki, które zmieścisz do plecaka i brzmią gorzej niż dzwonki polifoniczne z telefonów z przełomu wieków. Orcinus Orchestral Digital Grand Piano to sprzęt dla profesjonalistów, którzy chcą połączyć cyfrowe brzmienia z komfortem uderzania młoteczków o struny w fortepianie. To udany owoc miłości pianina i syntezatora, który sprawi, że klasyczni pianiści pokochają elektroniczne brzmienia.

Wygląd instrumentu jest zainspirowany kształtem ciała orki oceanicznej i z pewnością przykuwa wzrok niejednego miłośnika muzyki. Równie imponujące jest to, co znajdziemy w jego wnętrzu. Orcinus Orchestral Digital Grand Piano rozbrzmiewa pięcioma głośnikami o łącznej mocy 200W, wyposażono je w dwa złącza XLR, cztery porty MIDI oraz dwa USB. Jak pewnie domyślasz się, sprzęt kosztuje krocie – zapłacisz za niego 105000 dolarów. A to nie jedyne koszta, z którymi musisz się liczyć: ta śpiewająca orka waży 450 kilogramów, kurier zaśpiewa sobie okrągłą sumkę za dostarczenie instrumentu do twojego salonu. Jeśli perspektywa wydania dwóch worków forsy nie przeraża cię, sprzęt kupisz pod tym linkiem.

Kto wie, może dzięki tobie następny konkurs szopenowski wybrzmi syntezowanym brzmieniem?

PODOBNE POSTY

Odpowiedz