Ciekawa propozycja od TP-Link – rozdają powerbanki i głośniki Bluetooth!

TP-Link ogłosił bardzo ciekawą promocję. Po zakupie jednego z routerów TP-Link z technologią MU-MIMO: Archer C5400, Archer C3150, Archer C2300 lub DecoM5 w terminie od 15 kwietnia do 31 maja 2018 roku, można odebrać dwa prezenty: bank energii TL-PB2600 oraz przenośny głośnik Bluetooth BS1001. Warto się pospieszyć – promocyjna oferta obejmie sto pięćdziesiąt osób, które jako pierwsze zakupią produkt. Dla kolejnych stu klientów producent przewidział prezenty w postaci głośników.

Poniżej przedstawiamy jeden z produktów TP-Linka objętych promocją. Warto przemyśleć jego zakup.

Firma TP-Link zaprojektowała urządzenie, które zapewni nam błyskawiczne, niezawodne i bezpieczne połączenie WiFi w każdym kącie domu – Deco M5. Jeśli korzystamy z sieci WiFi w niewielkim mieszkaniu, prawdopodobnie w każdym pomieszczeniu możemy połączyć się z bezprzewodowym internetem. Niestety, sytuacja komplikuje się w przypadku dużych mieszkań oraz domów jednorodzinnych.

Na szczęście istnieją systemy, które równomiernie rozprowadzą internet po wszystkich pomieszczeniach. Połącz ze sobą kilka Deco M5 od TP-Link i ciesz się nieskrępowanym dostępem do sieci gdzie tylko zechcesz. Urządzenia są niezwykle proste w konfiguracji i wykorzystują TP-Link HomeCare, aby dbać o nasze bezpieczeństwo – wbudowany antywirus chroni użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem, a system kontroli rodzicielskiej dba o najmłodszych członków rodziny.

Internet bez ograniczeń

Aby zapewnić płynną transmisję danych na powierzchni 400 m2, trzeba wyposażyć się jedynie w trzy Deco M5. A jeśli zajdzie taka potrzeba – sieć można rozbudować nawet do 10 urządzeń. Ten niezwykle elastyczny system bez problemu pokryje cały dom zasięgiem WiFi o prędkości do 1300Mb/s.

Jedną z największych zalet tych sprzętów jest niezwykle prosty proces konfiguracji. Wystarczy odpalić aplikację mobilną TP-Link Deco na iOS-a lub Androida i podążać za wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Deco automatycznie skonfiguruje wszystkie punkty dostępowe i wskaże, w których miejscach należy je zainstalować.

Aby zapewnić nam nieograniczony dostęp do internetu, Deco M5 wyposażono w technologię dwupasmowego przesyłania danych. Dzięki temu WiFi osiąga przepustowość rzędu 867Mb/s w przypadku częstotliwości 5GHz oraz do 400Mb/s dla częstotliwości 2,4GHz, zaś o wydajność komunikacji między poszczególnymi urządzeniami dba technologia MU-MIMO

Sercem punktów dostępowych jest wydajny, czterordzeniowy procesor współpracujący z czterema wbudowanymi antenami. Warto także wspomnieć o tym, że w każdym Deco znajdziemy dwa gigabitowe porty Ethernet.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Przy projektowaniu Deco M5 inżynierowie zwrócili szczególną uwagę na bezpieczeństwo użytkowników, o które zadba TP-Link HomeCare oraz antywirus od Trend Micro. Ochroną antywirusową objęte zostaną wszystkie sprzęty podpięte do routera, w tym również te, których nie chroni klasyczne oprogramowanie antywirusowe, np. konsole do gier, kamery IP przesyłające nagrania do chmury danych czy urządzenia automatyki domowej.

Ciekawie prezentuje się także system ochrony rodzicielskiej umożliwiający blokowanie niepożądanej treści oraz konfigurowanie limitów czasowych dla każdego z użytkowników sieci. Rodzice będą mogli także sprawdzić, jakie witryny odwiedzają ich dzieci oraz wykorzystać funkcję QoS (Quality of Service), aby ustawić priorytet poszczególnych urządzeń podłączonych do routera. Do wszystkich tych funkcji otrzymamy dostęp za pośrednictwem aplikacji.

System wykorzystuje także technologię TP-Link ART (Adaptive Routing Technology), aby automatycznie połączyć się z Deco o najsilniejszym sygnale i dobrać najlepsze pasmo transmisji danych dla poszczególnych sprzętów. To dzięki tej technologii możemy przemieszczać się po domu nie martwiąc się o to, czy w trakcie pracy połączenie z siecią nie zostanie zerwane.

Do niedawna urządzenia TP-Link Deco M5  dostępne były wyłącznie w trójpakach, a od teraz możemy kupić każdy egzemplarz osobno, aby dopasować liczbę punktów dostępowych do własnych potrzeb. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat systemu Deco, odwiedź stronę producenta.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz