Carrie Fisher może pojawić się w kolejnych Gwiezdnych Wojnach

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Carrie Fisher może pojawić się w Gwiezdnych Wojnach IX.

Na trzecią trylogię o  rycerzach Jedi czekaliśmy przez wiele lat. Choć Przebudzenie Mocy spotykało się zarówno z krytyką jak i zachwytem, film zarobił miliony i udowodnił, że saga wciąż ma wielu wiernych fanów. W tym roku do kin trafi jej kolejna odsłona, niestety filmu nie zobaczy Carrie Fisher, odtwórczyni roli Lei Organy. Aktorka zmarła pod koniec 2016 roku, już po nakręceniu wszystkich scen z udziałem jej bohaterki.

Nagła śmierć aktorki mocno pokrzyżowała plany ekipy filmowej, gdyż Leia miała być jedną z bohaterek dziewiątej części sagi. Tuż po odejściu Fisher filmowcy twierdzili, że napiszą na nowo scenariusz kolejnej części i Leia nie pojawi się na ekranie. Teraz zmieniają zdanie.

O tym, że aktorka pojawi się w filmie, poinformował jej brat, Todd Fisher na łamach Daily News of New York. Rodzina wyraziła zgodę na wykorzystanie jej wizerunku przez pracowników Disney’a, nie wiadomo jednak, jakie sceny zobaczymy w filmie – filmowcy będą mieli prawo wykorzystać wyłącznie te materiały, które już zostały nagrane.

Za dwa lata przekonamy się, jaką rolę Leia odegra w Gwiezdnych Wojnach IX, a już za kilka miesięcy zobaczymy aktorkę w Gwiezdnych Wojnach VIII: Ostatnich Jedi.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz