Całoroczny klimatyzator Sharp

Wiosną niesie ukojenie alergikom, latem przyjemnie chłodzi, jesienią skutecznie podnosi poziom nawilżenia skóry, a zimą jest nie do przecenienia w walce ze smogiem. Całoroczny przenośny klimatyzator CV-P10FR marki Sharp.

Klimatyzator CV-P10FR Sharp jest przykładem urządzenia wielofunkcyjnego. Poza swoją podstawową funkcją chłodzenia powietrza, która doskonale sprawdza się w czasie upałów, jest niezastąpiony w usuwaniu wilgoci i wietrzeniu pomieszczeń. To funkcja przydatna przede wszystkim w deszczowe jesienne dni (urządzenie wyposażone jest w pojemnik na skropliny, a jego wydajność osuszania to 24 litry na dobę). Dzięki klimatyzatorowi Sharp nie musimy się też obawiać zimowych mrozów. Wystarczy włączyć tryb osuszania, a wydmuchiwane ciepłe powietrze natychmiast zapewni komfort każdemu zmarźluchowi. Jednak tym, co wyróżnia klimatyzator Sharp spośród innych tego typu urządzeń jest przede wszystkim jego wyjątkowa skuteczność w oczyszczaniu powietrza z bakterii, wirusów, kurzu, pleśni i pyłków roślinnych, dzięki czemu wiosenne powietrze staje się przyjazne także dla alergików. Klimatyzator został wyposażony w generator jonów Plasmacluster – technologię opatentowaną przez markę Sharp. Jony natrafiając na unoszące się w powietrzu drobnoustroje (np. zarodniki pleśni) lub substancje szkodliwe (np. dym papierosowy), tworzą skupiska otaczające szkodliwą materię i ją niszczą. Ponadto eliminują i rozkładają źródła przykrych zapachów pozostawiając powietrze świeżym i czystym i co więcej skutecznie podnoszą poziom nawilżenia skóry. Badania kliniczne prowadzone przez instytuty naukowe w Polsce i zagranicą wykazały, że technologia Plasmacluster zmniejsza ilość unoszących się w powietrzu czynników alergicznych aż o 90% w ciągu godziny.

Wygoda i komfort

 Klimatyzatory przenośne (tzw. monobloki) SHARP są idealną alternatywą dla tradycyjnych zewnętrzych klimatyzatorów. Ich przewagą jest jednak fakt, że nie wymagają kłopotliwego i kosztownego montażu. Wystarczy wyjąć urządzenie z pudełka, podłączyć do sieci zasilającej, zamocować rurę odprowadzającą ciepłe powietrze (OCP) i już można cieszyć się chłodem lub za pomocą pilota wybrać inną funkcję, z której chcemy w danym momencie skorzystać. Ponadto urządzenie jest mobilne i może być łatwo przemieszczane za pomocą zainstalowanych w nim kółek. Jego celowo ograniczona moc, czy referencyjnie niski poziom hałasu czynią go idealnym rozwiązaniem do małych i średnich pomieszczeń o powierzchni do 40m2, takich jak: pokoje mieszkalne i hotelowe, pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, czy obiekty użyteczności publicznej.

Wydajność

Klimatyzator Sharp to rozwiązanie dla osób, które cenią ciszę i spokój. Dzięki niskiemu poziomowi szumów (48 DB) oraz wyświetlaczowi, który można wyłączyć, urządzenie sprawdza się nawet w sypialni zapewniając czyste i powietrze, o odpowiedniej temperaturze podczas snu. Mimo to klimatyzatory Sharp mają silniejszy niż średnia nadmuch, co oznacza, że czyszczą powietrze szybko i sprawnie. Klimatyzator posiada 3 poziomy prędkości wentylatora i tryb Turbo, a jego moc chłodzenia wynosi 2,5 kW.

Sugerowana cena: 2 799 zł.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz