Buty, które same się zawiążą

Powrót do przyszłości. Kochamy go i nienawidzimy. Z jednej strony pokazał mnóstwo świetnych gadżetów, z drugiej wielu wciąż nie potrafimy stworzyć. Na szczęście samowiążące się buty trafią do sprzedaży.

Nike prawdopodobnie nie podejrzewał, że Powrót do przyszłości okaże się nie tylko świetnym dziełem ale i doskonałą reklamą butów. Reklamą, o której wciąż będziemy mówić kilkadziesiąt lat po premierze filmu. W zeszłym roku Nike oficjalnie zapowiedział, że wypuści działający model samozawiązujących się butów Nike Mag z Powrotu do przyszłości II, ale buty można było kupić wyłącznie na aukcji charytatywnej. Teraz to się zmieni.

Firma zapowiedziała, że technologia HyperAdapt 1.0 wchodzi do masowej produkcji i już wkrótce wszyscy będą mogli z niej skorzystać… W zasadzie to prawie wszyscy – buty trafią do sprzedaży w wakacje w trzech kolorach, ale kupią je wyłącznie członkowie społeczności Nike+ zarejestrowani na stronie Nike.com. Jeśli jeszcze nie jesteś jednym z nich, szybko wypełnij formularz rejestracyjny.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz