Breville upiększy twoją kuchnię

Marka Breville, producent urządzeń małego AGD, wkracza na polski rynek za sprawą autoryzowanego dystrybutora firmy DLF Sp. z.o.o.

 

Firma Breville może pochwalić się australijskim rodowodem. To właśnie w Melbourne w 1932 r. Bill O’Brien i Harry Norville z połączenia swoich nazwisk stworzyli nazwę Breville. Początkowa ich działalność związana była z produkcją radioodbiorników oraz wykrywaczy min. Następnie swój model biznesowy przekształcili w konstruowanie urządzeń gospodarstwa domowego. W 1974 r. marka  jako pierwsza na świecie zaprezentowała opiekacz do kanapek, który okazał się ogromnym sukcesem. Tylko w pierwszym roku sprzedano 400 tys. urządzeń. Spod znaku Breville jako pierwsze na świecie pojawiły się również inne urządzenia kuchenne: wyciskarka do całych owoców oraz czajnik z regulacją temperatury. Łącznie marka może pochwalić się przeszło 100 aktywnymi patentami.

Małe jest piękne

Mały sprzęt AGD to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Współcześnie trudno sobie wyobrazić przygotowywanie codziennych potraw bez możliwości korzystania z czajnika, blendera, tostera czy opiekacza do kanapek. Urządzenia te nie tylko wpływają na jakość dań, ale również potrafią zaoszczędzić sporo cennego czasu. Ponadto coraz częściej zwracamy również uwagę na walory estetyczne sprzętów, które nierzadko wystawione są na widoku i swoim wyglądem albo decydują o charakterze wystroju kuchni lub go po prostu dopełniają.

Zazwyczaj podczas projektowania wymarzonej kuchni ustalamy styl jakim ma się ona charakteryzować włączając w to meble oraz urządzenia dużego AGD, takie jak zmywarka czy piekarnik. Niestety często zapominamy o przysłowiowej wisience na torcie w postaci eksponowanych na blatach urządzeń gospodarstwa domowego, które znacząco mogą odmienić charakter kuchni i nadać jej wyjątkowego sznytu.

Gama produktowa Breville w Polsce

Marka Breville oferuje polskim klientom innowacyjne urządzenia dla wszystkich, którzy cenią nie tylko zdrowe i smaczne posiłki, ale również szukają zaspokojenia potrzeby posiadania wyjątkowych pod względem designu sprzętów małego AGD. Oferowana gama produktowa to kompletny zestaw urządzeń, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej nowoczesnej kuchni.

Produkty Breville dostępne w Polsce to:

Seria High Gloss:

  • Czajnik elektryczny Breville High Gloss
  • Opiekacz do kanapek Breville High Gloss
  • Toster na 2 kanapki Breville High Gloss
  • Toster na 4 kanapki Breville Hig Gloss

W ofercie można znaleźć również:

  • Blender personalny Blend Active (2 modele)
  • Ekspres do kawy Breville Prima Latte (w kolorze srebrnym lub czerwonym)
  • Grill elektryczny Breville DuraCeramic
  • Opiekacz Breville DuraCeramic
  • Opiekacz do kanapek Breville DuraCeramic

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz