Bose SoundSport Free stworzono z myślą o miłośnikach sportu

Firma Bose zaprezentowała zupełnie bezprzewodowe słuchawki SoundSport Free, oferujące nową jakość słuchania muzyki – za pośrednictwem dwóch małych słuchawek dousznych.

Słuchawki SoundSport Free zaprojektowano tak, aby osiągnąć doskonały balans między rozmiarem, jakością dźwięku, mocą i stabilnością bezkablowej konstrukcji, przeznaczonej do intensywnych ćwiczeń.

Każda słuchawka waży zaledwie 18 gramów i wyposażono je w całkiem nowy, wzmocniony system antenowy, który utrzymuje mocne i stabilne połączenie między słuchawkami i telefonem lub tabletem, z którym są sparowane – niezależnie od tego, czy urządzenie znajduje się w odległości 10 metrów, w kieszeni użytkownika, w torbie sportowej, czy też jest przypięte w opasce na ramię. Dzięki pakietowi akustycznemu, obejmującemu cyfrowe przetwarzanie sygnału Bose, korekcję optymalizowaną w zależności od głośności, oraz akumulator litowo-jonowy, słuchawki SoundSport Free zapewniają nawet 5 godzin mocnego, klarownego dźwięku – bez trzasków, stuknięć i syków.

SoundSport Free stworzono z myślą o intensywnym treningu. Zastosowano w nich specjalne końcówki StayHear+ Sport, które pewnie trzymają się w uchu i gwarantują komfort przez długie godziny. Są solidne i wytrzymałe, a klasa szczelności IPX4 zapewnia odporność na wodę i pot, zarówno podczas treningów w pomieszczeniach, jak i pod otwartym niebem. Ułatwiają też korzystanie z telefonu i asystenta głosowego – wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na prawej słuchawce.

Słuchawki są zawsze gotowe do pracy i łatwo dostrzegalne dzięki wykończeniu na wysoki połysk. Pokrowiec ładujący magnetycznie przytrzymuje słuchawki, pozwala je bezpiecznie przechowywać i umożliwia ich dwukrotne, pełne naładowanie, zapewniając tym samym nawet 10 dodatkowych godzin pracy. Jeśli słuchawek nie odłożono do pokrowca, nowa funkcja „Find My Buds” w aplikacji Bose Connect App pokazuje, gdzie i kiedy ich ostatnio używano, co pomaga szybko je zlokalizować.

SSoundSport Free będą dostępne w trzech kolorach: Triple Black (czarny), Midnight Blue i Yellow Citron (niebiesko-żółty) oraz Bright Orange i Midnight Blue (pomarańczowo-niebieski), kupimy je za 849 złotych.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz