Moda na gadżety do samodzielnego montażu dotarła do Bose. Firma chce, by dzieci same składały głośniki.

Coraz więcej korporacji chce uczyć najmłodszych, jak funkcjonują komputery, jak się programuje oraz projektuje prost zabawki elektroniczne. To niezwykle ważna nauka, przy obecnym poziomie rozwoju technologii dzieci powinny już od najmłodszych lat uczyć się, jak radzić sobie z elektroniką. Bierne czerpanie korzyści z rozwoju technologicznego nie wystarczy, by mogły odnaleźć się w świecie dorosłych, do którego wkroczą za kilka, kilkanaście lat.

Z tego trendu zdają sobie sprawę spece od Bose, dlatego postanowili uruchomić nową linię głośników do samodzielnego montażu, które wprowadzą najmłodszych do świata elektroniki. Cube to pierwszy przedstawiciel urządzeń z serii BOSEbuild, który nauczy, jak krok po kroku złożyć swój własny głośnik Bluetooth. Cube nie jest jednak prostym głośnikiem w prostej obudowie, dzieci mogą modyfikować go według własnych potrzeb, zmieniając m.in. kolor podświetlenia.

To pierwsza próba wejścia Bose na rynek gadżetów do samodzielnego montażu i jeśli okaże się, że jest zapotrzebowanie na takie sprzęty, linia BOSEbuild będzie się stale rozwijać. Jeśli chcesz zamówić Cloud dla swojego dziecka – albo zdziecinniałego małżonka – wejdź na stronę BOSEbuild i wydaj 149$.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz