Białe monitory iiyamy na bezśnieżne święta

Wkurzasz się, kiedy pogoda w Sylwestra przypomina tę majówkową? Wyposaż się w śnieżnobiały monitor iiyama.

Czarne i szare konsole już dawno zdążyły nam się znudzić, dlatego coraz częściej projektanci oddają nam do dyspozycji różnokolorowe sprzęty, które stanowią doskonałe dopełnienie dla bezramkowych telewizorów. Niestety, użytkownicy pecetów nie mają tyle szczęścia: choć bez problemu kupią myszki, klawiatury i obudowy w różnych kolorach, to są skazani na monitory w nudnej, czarnej ramce. Zakup komputerów all-in-one od Apple z jasną obudową nie zawsze będzie najlepszym wyjściem: niektórzy użytkownicy nie lubią systemu macOS, a ponadto komputery Apple nie zapewniają takiej wydajności w grach jak najlepsze pecety. Projektanci firmy iiyama postanowili coś z tym zrobić i wypuścili na rynek monitory z elegancką, białą obudową.

Nowa linia składa się z trzech urządzeń: dwóch modeli 27-calowych (XUB2792QSU-W1 oraz B2791HSU-W1) oraz mniejszego, 24-calowca (XUB2492HSU-W1). Sprzęty te wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko kolorem ramki, ale także jej grubością – obudowa jest niezwykle cienka, dlatego wyświetlacze doskonale sprawdzą się w rękach użytkowników pracujących bądź grających na kilku monitorach jednocześnie.

Jak przystało na sprzęty od firmy iiyama, wszystkie modele mają funkcję obrotu ekranu do pionu, podświetlenie flicker-free oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, minimalizującej zmęczenie oczu podczas długotrwałej pracy.

Dla każdego coś miłego

27-calowy XUB2792QSU wyposażono w matrycę o rozdzielczości WQHD wykonaną w technologii IPS Panel Technology, która przykuwa uwagę przede wszystkim świetnym odwzorowaniem barw oraz szerokimi kątami widzenia. Warto także zauważyć, że matryca WQHD wyświetli niemal 77% więcej treści niż ekrany o rozdzielczości Full HD, dlatego doskonale nadaje się do pracy biurowej z wieloma aplikacjami jednocześnie. A jeśli ktoś nie ma na biurku wystarczająco dużo miejsca na 27-calowy monitor, zawsze może wyposażyć się w 24-calowy odpowiednik, model XUB2492HSU.

Dla graczy przygotowano zaś dedykowany model B2791HSU o 27-calowej matrycy pracującej w rozdzielczości Full HD, która obsługuje technologię FreeSync i wyróżnia się na tle pozostałych monitorów czasem reakcji na poziomie 1ms.

Nowe monitory od iiyamy kupimy w następujących cenach:

XUB2492HSU-W1 – 899 zł
B2791HSU-W1 – 1 099 zł
XUB2792QSU-W1 – 1 700 zł

PODOBNE POSTY

Odpowiedz