Bezprzewodowe słuchawki Denona wyrzeźbią twoje ciało

Siłownia? Lubię, ale mój portfel nie lubi tak bardzo profilowanych zakupów.

Nie martw się, te słuchawki równie dobrze brzmią w autobusie, pracy i w domu. Denon doskonale wie, jak powinny wyglądać – oraz brzmieć – dobre słuchawki. Na przykład tak, jak AH-C160W wyposażone w 11,5-milimetrowe przetworniki, które wybrzmiewają pięknym dźwiękiem w pełnym paśmie. Takiego sprzętu szukasz, prawda?

Dlaczego akurat je miałbym nosić na siłownię?

Nie wystarczy ci sam fakt, że twoi kumple z siłowni będą  zazdrościć ci, że słuchasz tłustych bitów na eleganckich słuchawkach? No dobrze, niech ci będzie… C160W wyglądają jak haczyki, które owijasz wokół małżowin usznych, dzięki temu nie spadną nawet podczas najdzikszych sprintów po bieżni. Do sprzedaży trafią aż w trzech rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie takie, które będą leżeć idealnie. Dodaj do tego płaskie kable i wkładki wykonane z pianki z pamięcią, a otrzymasz doskonałe słuchawki dla każdego sportowca.

denon-ah-c160w_1

No nie wiem… szybko się przepocą…

Mylisz się, AH-C160W zaprojektowano tak, aby poradziły sobie ze słonymi wydzielinami twojego ciała. Słuchawki pokryto warstwą SweatGuard, która dba o ich czystość i świeżość, a elektronika jest odporna na wilgoć. Co prawda nie nadają się do pływania, ale możesz zabrać je pod prysznic.

Brzmi nieźle, ale czy pozwolą mi porozmawiać z trenerem podczas biegu?

Oczywiście, Denon wyposażył je w przyciski sterowania, które pozwolą zdalnie odbierać połączenia. Co więcej, mikrofon z technologią Clear Voice Capture wytłumi wszystkie dźwięki tła, dzięki czemu twój trener doskonale usłyszy twoje każde zdyszane słowo.

denon_c160_2

Czyli nie będę musiał biegać z telefonem w ręku?

Skądże, łączą się z telefonem za pośrednictwem modułu Bluetooth, możesz bez obaw schować telefon do sakwy sportowej i nadal cieszyć się krystalicznie czystą muzyką i równie wyraźnymi rozmowami. Nadal zainteresowany? Jeśli tak to wysupłaj 699 zł na słuchawki, które połączą twoje dwie pasje: sport i dobrą muzykę.

Odpowiedz