Bethesda zaprezentuje Fallouta 4 VR

Od kilku miesięcy wiemy o tym, że Fallout trafi do VR. Teraz wiemy, kiedy go zobaczymy.

Już w zeszłym roku pracownicy Bethesdy potwierdzili, że pracują nad Falloutem 4 przystosowanym do wyświetlania w wirtualnej rzeczywistości. Niestety, przez wiele miesięcy firma nie wspominała o tym projekcie, dopiero w wywiadzie z Petem Hinesem z Bethesdy, który przeprowadzili dziennikarze HipHopGamera (do obejrzenia pod tym linkiem), uchylono nam rąbka tajemnicy na temat tej gry.

Fallout 4 VR zostanie oficjalnie zaprezentowany w trakcie tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Hines nie był skory do zdradzenia szczegółów dotyczących procesu produkcji, ale przyznał, że Fallout w wirtualnej rzeczywistości będzie doświadczeniem na wskroś rzeczywistym. Nie będziemy już grali w grę, staniemy się jej częścią, a immersyjność rozgrywki po prostu zawróci nam w głowie. Hines twierdzi, że Fallout 4 VR to najbardziej szalona rzecz, jaką widział w swoim życiu.

Do tej wypowiedzi warto podchodzić z odpowiednią dozą rezerwy, ale jeśli Fallout 4 VR będzie równie wciągający co najświeższa odsłona Resident Evil w wersji VR, możemy być bezpieczni o przyszłość tego projektu. Szkoda tylko, że Hines nie zdradził, kiedy gra trafi do sprzedaży. Po cichu liczymy na to, że stanie się to tuż po jej oficjalnej prezentacji.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz