Słyszeliśmy, że chcesz odciąć się od miasta przy pomocy muzyki. Pomogą ci w tym te słuchawki.

Marshall Monitor Bluetooth (na zdjęciu głównym)
Słuchawki Bluetooth nie są już synonimem kiepskiego dźwięku, czego najlepszym przykładem są te Marshalle. Te solidnie wyglądające słuchawki łączą w sobie tradycyjny wygląd z nowoczesną technologią. Wyposażono je w pojemną baterię, dzięki której na jednym ładowaniu będą pracować 30 godzin, a ich 40-milimetrowe głośniki neodymowe brzmią jak okiełznana błyskawica.
899 zł / marshallheadphones.com

Denon AH-C621R
Wygląd może być zdradliwy. Patrząc na nowe słuchawki AH-C621R od Denona, możesz odnieść mylne wrażenie, że to tylko tanie dokanałówki. Nie daj się zwieść! Zacznijmy od tego, że potrafi zdalnie wywołać Siri. Współpracują także z aplikacją, która pozwoli ci dostosować barwę dźwięku do odtwarzanej muzyki oraz daje ci dostęp do radia TuneIn.
449 zł / salonydenon.pl

Libratone Q Adapt
Jeśli jesteś użytkownikiem sprzętu z iOS-em i szukasz dobrych dokanałówek, powinieneś rzucić okiem na Q Adapts od Libratone. To jedne z niewielu słuchawek tego typu, które pracują na złączu Lightning, co oznacza, że możesz wpiąć je bezpośrednio do iPhone’a lub iPada, aby jednocześnie cieszyć się krystalicznie czystą muzyką oraz systemem aktywnej redukcji szumów.
179 € (ok. 750 zł) / libratone.com

PODOBNE POSTY

Odpowiedz