Apple Watch dla pływaków

Podobno w tym roku zobaczymy zegarek Apple Watch 2. Podobno będzie wodoodporny.

Wokół sprzętow Apple bez przerwy narasta mnóstwo plotek, niestety nie wszystkie okazują się prawdą. Mamy jednak nadzieję, że pogłoski rozpowszechniane przez serwis Macotakara potwierdzą się podczas jesiennej konferencji Apple. Jak twierdzą dziennikarze tego serwisu, kolejny zegarek od Apple będzie nie tylko smuklejszy, zyska także kilka ciekawych funkcji.

Jedną z najważniejszych nowinek ma być wykorzystanie modułu GPS, który pozwoli zegarkowi na bieżąco śledzić naszą pozycję. Dzięki temu będziemy mogli śledzić przebieg treningu bez zabierania ze sobą telefonu – wszystkie dane zostaną zgromadzone przez zegarek, a smartfon posłuży wyłącznie do ich analizy. Takie rozwiązanie z pewnością przyciągnie do sprzętu Apple tych, którzy wstrzymywali się z zakupem inteligentnego zegarka.

Jeszcze ciekawiej zapowiada się możliwość śledzenia aktywności użytkownika podczas pływania. Jeśli pogłoska ta okaże się prawdziwa, będzie to pośrednio potwierdzało wodoodporność urządzenia. Niestety do wszystkich tych informacji podchodzimy z dużą dozą dystansu. Do kolejnej konferencji Apple pozostało jeszcze kilka miesięcy, a firma nie ma w zwyczaju komentować plotek na temat urządzeń, nad którymi pracuje. Na jesieni dowiemy się, czy informatorzy redaktorów Macotara byli wiarygodni.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz