Angy Birds Arcade

Pamiętam czasy, gdy godzinami zagrywaliśmy się w gry arcade w salonach gier. Salonach, które upadły, ale wkrótce mogą powrócić do łask – dzięki portom gier mobilnych.

Dawno, dawno temu gry automatowe przyciągały tłumy, jednak odkąd spopularyzowały się konsole i komputery osobiste, ich czas powoli przemijał. Aż w końcu ktoś wpadł na pomysł, by zacząć robić gry arcade wzorowane na popularnych tytułach smartfonowych. Po automatowych Fruit Ninja, Doodle Jump czy Temple Run przyszedł czas na prawdziwy hit – Angry Birds. Nie mamy pojęcia, czy projekt zaprezentowany przez Play Mechanix ujrzy światło dzienne, ale gorąco mu kibicujemy.

Zapomnij o klasycznych wściekłych ptakach, w których smyrałeś paluchem po ekranie, by strącać wredne świniaki, tu zabawa miałaby odbywać się na zupełnie odmiennych zasadach – choć wciąż chodziłoby o strącanie świńskich złodziei jaj. Automat długi na 2,4 metra byłby czymś w rodzaju symulatora procy. Gracz napinałby ją po jednej stronie długiego akwarium i strzelał do świń wyświetlanych na wielkim, 55-calowym ekranie na drugim krańcu. Gralibyśmy w tę grę.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz