Allview Allwatch – smartwatch, który słucha Twojego serca

Firma Allview zaprezentowała Allwatch, pierwszy inteligentny zegarek w swoim portfolio.

Wykonany ze stali nierdzewnej Allwatch zaprojektowano w sportowym stylu. Wyświetlacz ma przekątną 1,28″ nieco ponad 8 mm grubości. Zgodnie z normą IP67, Allwatch jest wodoodporny, może przebywać 1 metr pod wodą przez 30 minut. Urządzenie zapewnia też całkowitą ochronę przeciwpyłową, a użyte materiały zwiększają jego wytrzymałość na mechaniczne uszkodzenia.

Allwatch wyposażony został w czujnik, który pozwala na stałe monitorowanie rytmu serca z wysokim poziomem dokładności. Użytkownicy zegarka będą mogli dostosować wysiłek podczas aktywności fizycznej w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów: utrzymania lub poprawę ogólnego stanu zdrowia, zwiększenie odporności fizycznej i spalania tłuszczu, ulepszanie i rozwijanie swoich możliwości fizycznych. Allwatch pozwala śledzić wyniki dla 24 różnych dyscyplin sportowych, a użytkownik w prosty sposób może dodać kolejne ulubione aktywności.

Zegarek przypomni również użytkownikowi, że spędził zbyt dużo czasu siedząc i powinien zaznać odrobiny ćwiczeń. Noszony w nocy, monitoruje sen i zbiera o nim informacje w dedykowanej aplikacji na smartfonie, dzięki temu użytkownicy będą mogli w każdym momencie sprawdzić ile dokładnie godzin spali głębokim, a ile płytkim snem lub ile czasu zajęło im zaśnięcie.

Sprzęt jest kompatybilny z systemem operacyjnym Android synchronizuje się ze smartfonem i informuje użytkownika o nowych wiadomościach, notyfikacjach i nieodebranych połączeniach.

Allwatch został wyposażony w układ Dual-Core, zoptymalizowany pod kątem wydłużenia czasu pracy. Technologia Memory LCD zapewnia nawet do 970 razy mniejsze zużycie energii niż w przypadku standardowego LCD Dzięki tym rozwiązaniom akumulator litowo-polimerowy zapewnia do 7 dni pracy i nawet do 10 dni czuwania. Pełne naładowanie akumulatora poprzez przewód USB z magnetycznym złączem zajmuje 90 minut.

Zegarek dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 349 zł. Wysyłki rozpoczną się 14 grudnia 2016.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz