Adapter Lightning-3,5mm

Brzmi tajemniczo? Spokojnie, to tylko prosty gadżet, który może usunąć największą niedogodność w iPhonie 7!

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że w iPhonie 7 może zabraknąć złącza słuchawkowego, a wszystkie słuchawki będą podłączane do tego smartfona za pośrednictwem złącza Lightning. Zamiast kląć pod nosem i wydawać fortunę na nowe, kompatybilne z nowym telefonem Apple słuchawki, zainteresuj się tą przejściówką.

Chiński producent elektroniki Tama Electric zapowiedział, że wypuści magiczne pudełeczka, które pozwolą podpiąć do złącza Lightning słuchawki ze złączem 3,5mm. Choć są dość toporne i mogą nie zmieścić się w kieszeni, pozwolą użytkownikom iPhone’ów powoli przesiąść się na nowe telefony od Apple, gdy te w końcu trafią na rynek.

lightning_adaptor_third_party

 

Przejściówki od Tama Electric wyposażono także w przyciski do sterowania głośnością muzyki oraz odbierania urządzeń, niestety nie wiadomo, kiedy wejdą na rynek i ile trzeba będzie za nie zapłacić. Jedno jest za to pewne – nawet jeśli Apple uśmierci złącze 3,5mm, Tama Electrc przedłuży jego agonię i sprawi, że na iPhonie 7 będziemy mogli korzystać z naszych dotychczasowych, sprawdzonych słuchawek.

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz