A imię jego 12 milionów

Samsung szykuje się do wielkiej wojny mobilnej i wystawia do walki 12 milionów Galaxy S8.

Walka o miano króla smartfonów odbywa się między najmocniejszymi urządzeniami na rynku. Nawet jeśli Apple nie sprzedaje tak wielu telefonów jak konkurencja, która ma w swojej ofercie superpopularne budżetowe sprzęty, jest jedną z tych firm, które uważa się za lidera branży mobilnej. Samsung, najgroźniejszy rywal korporacji z Cupertino, w tym roku planuje wygrać z Apple na wszystkich frontach – oprócz milionów tanich smartfonów chce sprzedać także 12 milionów Galaxy S8.

Miniony kwartał nie był dla korporacji najkorzystniejszy, afera z przegrzewającymi się smartfonami Note 7 zaważyła na wizerunku firmy, a S8 ma udowodnić, że tamten telefon był tylko wpadką mistrza. Według najnowszych plotek już teraz Koreańczycy zmagazynowali 4,7 miliona Samsungów Galaxy S8, a to dopiero początek – w kwietniu na półki sklepowe trafi kolejne 7,8 miliona urządzeń. Koreańczycy liczą na to, że ten sezon będzie dla nich przełomowy.

Agresywna polityka sprzedażowa ma za zadanie zatrzeć porażkę związaną z Notem 7, a nietypowy, odświeżony kształt S8 powinien sprzyjać temu urządzeniu. A może Samsung skrywa przed nami jeszcze jakieś tajemnice i S8 będzie jeszcze lepszy, niż dziś się tego spodziewamy? O tym dowiemy się już pod koniec miesiąca, podczas oficjalnej prezentacji sprzętu.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz