34 cale czystego piękna

Philips zaprezentował  34-calowy monitor serii X o rozdzielczości 3440 x 1440, stworzony z myślą o wymagających użytkownikach.

Monitor Philips 349X7FJEW wyróżnia się spośród konkurencji nie tylko parametrami, ale też minimalistycznym i eleganckim wyglądem. 34-calowa zakrzywiona matryca MVA o panoramicznej rozdzielczości UWQHD zamknięta jest w białej obudowie z wąskimi ramkami. Całość osadzono na aluminiowej podstawie z regulacją wysokości w zakresie 15 cm. Monitor mimo swoich gabarytów waży tylko 8,21 kg.

Dzięki technologii Ultra Wide-Color monitor cechuje się dobrym odwzorowaniem naturalnych barw (99,5% sRGB) – sprawdzi się zarówno podczas edycji zdjęć, jak i materiałów wideo. Sprzęt obsługuje tryb MultiView dla dwóch podłączonych jednocześnie urządzeń, w którym ekran 21:9 może zostać podzielony na dwa niezależne obszary robocze.

philips

Zakrzywiona matryca przypadnie do gustu kinomanom. Pomimo tego, że nie jest to model gamingowy, gracze docenią imersję, jaką zapewnia promień krzywizny równy 1800 mm oraz możliwości technologii AMD FreeSync. Maksymalna częstotliwość odświeżania obrazu to 100 Hz, współczynnik kontrastu dla matrycy MVA wynosi 3000:1, a maksymalna jasność podświetlenia to 300 cd/m².

Monitor wyposażono w pełen komplet złączy: HDMI 1.4, HDMI 2.0 oraz DisplayPort 1.2. Znajdziemy w nim również zintegrowany, aktywny hub USB 3.0 z czterema portami – docenią go zwłaszcza użytkownicy laptopów. Jeden z portów USB 3.0 wspiera tryb szybkiego ładowania urządzeń mobilnych, a w obudowie osadzono dwa głośniki stereo o mocy 5 W każdy.

Philips 349X7FJEW pojawi się w sprzedaży na przełomie kwietnia i maja w sugerowanej cenie 4009 zł.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz