146-calowy The Wall z głośnikami Steinway Lyngdorf

Podczas targów InfoComm 2018 Samsung zaprezentował połączenie ekranu The Wall z najnowocześniejszym nagłośnieniem Steinway Lyngdorf.

Po raz pierwszy telewizory Samsunga z matrycą Micro LED zaprezentowano na tegorocznych targach elektroniki użytkowej CES w Las Vegas. Według przedstawicieli koreańskiej korporacji The Wall był jednym z najczęściej komentowanych urządzeń. Telewizor zapewnia idealną czystość i precyzję odwzorowania kolorów, doskonałe wrażenia podczas oglądania zarówno w jasnym, jak i ciemnym otoczeniu oraz większą trwałość niż tradycyjne ekrany – a wszystko to przy mniejszym zużyciu energii. Jego modułowa konstrukcja daje większą elastyczność, a standardową wielkość tego 146-calowego urządzenia można dostosowywać do wnętrza bez kompromisu względem wydajności i jakości.

Steinway Lyngdorf, pierwsza firma audio, która w 1998 roku stworzyła w pełni cyfrowy wzmacniacz, postanowili uczynić The Wall jeszcze lepszym sprzętem. System audio Steinway Lyngdorf przez sześć lat z rzędu był laureatem prestiżowej nagrody „Editor’s Choice” przyznawanej przez magazyn The Absolute Sound. System ten obejmuje technologię RoomPerfect, czyli usługę strojenia dźwięku z korekcją pod kątem danego pomieszczenia, która jest jednym z najbardziej wyrafinowanych na świecie rozwiązań w zakresie dostosowania systemu audio do otoczenia.

Uzupełnieniem  wrażeń wizualnych charakterystycznych ma być znakomity dźwięk wydobywający się z wolnostojącego głośnika Steinway & Sons Model B połączonego z nowym procesorem dźwięku przestrzennego Steinway & Sons P100. Model B jest pełnozakresowym, precyzyjnie wykonanym głośnikiem dipolowym stworzonym, który zapewnia wysoką jakość i realistyczne piękno brzmienia.

The Wall Professional, dostępny obecnie w przedsprzedaży, przeznaczony jest zarówno na rynek komercyjny, jak i domowy – od wysokiej klasy eleganckich wnętrz po przestrzenie multimedialne i prywatne sale kinowe. Pierwszym krokiem w ramach współpracy było zaprezentowanie przez firmy Samsung i Steinway Lyngdorf The Wall Professional i Modelu B jako perfekcyjnego rozwiązania dla klientów, którzy pragną nie tylko obrazu o najlepszej jakości, ale również doskonałego systemu audiowizualnego.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz